„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

Utworzono dnia 21.02.2020

Dzień Bezpiecznego Internetu w 2020 roku odbył się w naszej szkole w dniu 10 lutego ale DBI obchodzony  jest w dniu się 11 lutego 2020 r pod hasłem „Działajmy razem!”.

Tegoroczna Edycja Dnia Bezpiecznego Internetu zachęcała wszystkich do aktywnego uczestnictwa w współtworzeniu twórczego i bezpiecznego środowiska online. Podczas obchodów DBI 2020 organizatorzy chcieli  podkreślić istotę współpracy pomiędzy różnymi sektorami przy wspieraniu pozytywnych zmian w sieci. Wszyscy powinniśmy angażować się w promowanie pozytywnych zastosowań Internetu, promocję tolerancji oraz tworzenie kultury zrozumienia.

Nasza Szkoła jak co roku uczestniczyła w tym wydarzeniu.  W tym roku po opieką pedagog szkoły Natalii Dziadosz- Wójcik; uczniowie klasy IV  zaprezentowali dla całej Szkoły prezentacje multimedialną na temat „ Bezpieczeństwa w sieci” a uczennice klasy VII oraz VIII zaprezentowały przedstawienie pt „ Oko za oko, komentarz za komentarz”. Napisany scenariusz dotyczył „ Hejtu w  Internecie” i został on połączony razem z mediacją rówieśniczą, gdzie uczennice klasy VII oraz VIII tworzą kółko mediacyjne w Naszej Szkole.

Wielkie podziękowania ;-) za napisanie scenariusza dla  uczennicy  klasy VIII Magdaleny Drąg oraz Pani Pedagog Natalii Dziadosz – Wójcik oraz dla uczniów klasy IV, którzy wykonali prezentacje multimedialną: Siorek Gabryś, Krystian Starzak, Jakub Kożuszko, Oskar Mackiewicz ;-)

W załączeniu można zobaczyć prezentacje.

„Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!”

Utworzono dnia 21.02.2020, 11:05

W załączeniu można zobaczyć prezentacje.

ZAŁĄCZNIKI:

• DBI- prezentacja