Dzień Disneya

Utworzono dnia 06.06.2019

Dnia 5 czerwca 2019 r na szkolnych korytarzach można było spotkać Myszki Mini oraz Myszki Miki a także inne postacie z Disneya. Szkoła zamieniła się
w cudowną, bajkową krainę Disneylandu. Nasza szkoła przeniosła się  choć na jeden dzień do świata fantazji i marzeń. Ten dzień był okazją, by przypomnieć sobie swoich ulubionych bajkowych bohaterów, którzy bawią, uczą, pomagają rozpoznać dobro i zło, często też stanowią dla dzieci wzór do naśladowania.

Dzień Disneya

Utworzono dnia 06.06.2019, 18:32