DZIEŃ DZIECKA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Utworzono dnia 15.06.2021

Dzień Dziecka to bardzo radosne święto dla wszystkich dzieci, takie też było i dla naszych dzieci ze świetlicy szkolnej klas 1-3. Dzień obfitował
w liczne atrakcje i wspólne zabawy; przeciąganie liny, kręcenie kółkiem hula-hop, gra w klasy, malowanie folii, rysowanie kredą na chodniku. Nie zabrakło również malowania twarzy i modelowanie balonów. Każde dziecko losowało dla siebie niespodziankę za pomocą kolorowych karteczek.

Po emocjonujących zabawach i rozgrywkach przyszedł czas na poczęstunek – niespodziankę, którą mogliśmy zorganizować dla dzieci dzięki  życzliwości osób. W tym miejscu pragniemy bardzo podziękować im za wielkie serce, które okazali wobec naszych dzieci. Otrzymaliśmy soki, napoje, wafelki, batony, ciastka i cukierki na wagę.

I choć dzieci codziennie otrzymują wiele miłości i troski od nauczycieli, w tym dniu czuły się wyjątkowo. Uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną.

DZIEŃ DZIECKA W ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Utworzono dnia 15.06.2021, 19:56