Utworzono dnia 15.10.2018

W dniu 12 października w naszej szkole odbyły się uroczystości  związane z obchodem Dnia Edukacji Narodowej.

Mały samorząd uczniowski wraz z gromadą Zuchową i uczniami klas drugiej i trzeciej, w ramach obchodów Dnia Edukacji Narodowej  przedstawili bogaty program wokalno – recytatorski pod kierunkiem pani Małgorzaty Gryndys oraz Alicji Ziai.

Ubrani na galowo uczniowie zachwycili nauczycieli i zebranych gości pięknie wyrecytowanymi wierszami i wokalnymi popisami. Uczniowie klas młodszych w swoim programie wyrazili  nauczycielom wdzięczność za codzienną pracę, troskę i poświęcenie.

Aby uczcić to święto uczniowie składali życzenia i wręczali kwiaty obecnym na sali nauczycielom oraz Pani Dyrektor Bożenie Gwizdale. Po części artystycznej w tym uroczystym dniu słowa podziękowania i życzenia przekazała pracownikom Pani Dyrektor. Podziękowała wszystkim za zaangażowanie i ogromny wkład pracy na rzecz szkoły oraz poświęcenie i serce jakie okazują uczniom.

W tym roku szkolnym z odazji DEN uczniowie klasy VIII przygotowali humorystyczne przedstawienie. Kabaret przyblizył nam zabawne scenki z życia uczniów, nauczycieli. Śmiechom nie było końca. Na zakończenie uczniowie piosenką i życzeniami podziękowali swoim wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w edukację. SU wręczył wszystkim nauczycielom upominki z okazji ich święta.

Utworzono dnia 15.10.2018, 21:28