Dzień pluszowego misia

Utworzono dnia 06.11.2019

Zbieramy  pluszowe zabawki dla Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej „Tęczowy Domek" w Rzeszowie mieszczącej się przy Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie.

Kolejna akcja charytatywna, w której Nasza Szkołą bierze udział.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia przypadającego na dzień 25 listopada Nasza Szkoła organizuje zbiórkę pluszaków dla „ Regionalnej Placówki Opiekuńczo – Terapeutycznej „ Tęczowy Domek „ w Rzeszowie.

Placówka przeznaczona jest dla dzieci, które z uwagi na stan zdrowia wymagają szczególnej opieki medycznej, rehabilitacyjnej i terapeutycznej. "Tęczowy Domek" powstała głównie
z myślą o niepełnosprawnych i chorych somatycznie dzieciach z możliwością schorzeń sprzężonych lub towarzyszących. Dzieci, które z powodu swojej sytuacji życiowej potrzebują opieki instytucjonalnej w ramach pieczy zastępczej, a ze względu na stan zdrowia wymagają specjalistycznego leczenia, rehabilitacji i terapii dostosowanej do indywidualnych potrzeb, znajdą w tej Placówce bezpieczne miejsce do życia i rozwoju, a także wsparcie w pokonaniu trudności.

Oprócz pluszowych zabawek będziemy  zbierać też inne potrzebne rzeczy: artykuły plastyczne, gry planszowe, puzzle, książki czy inne rzeczy, które mogą sprawić radość dzieciom.

Co ważne!!!! - pluszowe misie muszą być nowe z metką, ponieważ pluszaki niewiadomego pochodzenia mogą być dla nich niebezpieczne.

Nasza szkoła również włącza się w tę akcję‼️ Maskotki oraz inne potrzebne rzeczy można przynosić do dnia 22.11.2019 roku, do pedagoga szkolnego Pani Natalii Dziadosz – Wójcik, Pani Ewy Żukowskiej – Śliwa, Pani Marioli Ruszel oraz Pani Anny Trzeciak Po tym dniu wszystkie zebrane rzeczy przekażemy dzieciom z placówki „ Tęczowy Domek „

W naszej szkole w dniu 25.11.2019r!!!!!  będą odbywać się „ Misiowe konkursy” a także w ten dzień będziecie obowiązywać „ Misiowy Strój”.

Listopad 2019

W tym miesiącu: 1953