EKO INSTRUMENT MARZEŃ - "ELFY" BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Utworzono dnia 01.02.2021

Eko instrument zrobiony przez dzieci przedszkolne z grupy „Elfy” to kij deszczowy. Wykonany z tuby papierowej. Wewnątrz niej powstaje labirynt, środek jest cały najeżony a końcówki zabezpieczone papierem do pieczenia. Do środka deszczownicy wędrują ziarna różnej wielkości (rozpoznawane, segregowane i na koniec wsypywane przez dzieci). Podczas potrząsania, obracania lub przechylania instrumentu ziarna przesypują się imitując odgłos padającego deszczu. Tuba została ozdobiona przez dzieci piórkami przyklejonymi do wstążek.

Konkurs był dla nas motywacją do fajnej zabawy, wzajemnej współpracy, rozwijaniem wiary we własne możliwości, kreatywności.

EKO INSTRUMENT MARZEŃ - "ELFY" BIORĄ UDZIAŁ W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE

Utworzono dnia 01.02.2021, 09:49