GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,W POGONI ZA GMINNĄ JESIENIĄ’’ – ROZSTRZYGNIĘTY!

Utworzono dnia 10.12.2022

W środę, 30 listopada 2022r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chmielniku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej Gminnego Konkursu Fotograficznego. Temat „W pogoni za gminą jesienią” zaowocował wieloma, pięknymi ujęciami z najbliższych okolic,  których autorami byli młodzi ludzie klas IV - VIII ze szkół podstawowych naszej gminy.

Celem konkursu jest kształtowanie wśród młodego pokolenia szacunku do otaczającej nas przyrody, uwrażliwianie na jej piękno oraz dobytek kulturowy w gminie. Biorąc udział w konkursie uczniowie  poznają piękno naszej okolicy, zarówno przyrody ożywionej, jak i nieożywionej oraz pogłębiają zdolności fotograficzne.

Prace konkursowe otrzymaliśmy ze szkół: Szkoła Podstawowa nr 1 im. por. Jana Bałdy w Chmielniku, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ojca Św. Jana Pawła II w Chmielniku, Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Zabratówce oraz Szkoła Podstawowa im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Woli Rafałowskiej.

Komisja konkursowa miała niezwykle trudne zadanie, ponieważ każda z prac była piękna i niepowtarzalna.

Po naradzie jury wybrało:

I MIEJSCE – Grzegorz Gąska, klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 1 im. por. Jana Bałdy w Chmielniku

II MIEJSCE – Anna Olszowy, klasa VIII, Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Zabratówce

III MIEJSCE – Sara Skoczylas, klasa VI, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Chmielniku

WYRÓŻNIENIE – Martyna Data, klasa VII, Szkoła Podstawowa nr 1 im. por. Jana Bałdy w Chmielniku

WYRÓŻNIENIE – Izabela Tereszkiewicz, klasa VII, Szkoła Podstawowa im. Orląt Lwowskich w Zabratówce

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz podziękowania składamy dla nauczycieli i rodziców, którzy zmobilizowali uczniów do udziału w konkursie. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne kadry fotografii młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że uczniowie dalej będą rozwijać fotograficzną twórczość.

Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Zwycięzcą gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

Koordynator konkursu – p. Mariola Ruszel

GMINNY KONKURS FOTOGRAFICZNY ,,W POGONI ZA GMINNĄ JESIENIĄ’’ – ROZSTRZYGNIĘTY!

Utworzono dnia 10.12.2022, 20:58

Po naradzie jury wybrało:

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz podziękowania składamy dla nauczycieli i rodziców, którzy zmobilizowali uczniów do udziału w konkursie. Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne kadry fotografii młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że uczniowie dalej będą rozwijać fotograficzną twórczość.

Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Zwycięzcą gratulujemy i zapraszamy do udziału w następnych konkursach!

Koordynator konkursu – p. Mariola Ruszel