Happy Grandparents Day!

Utworzono dnia 23.01.2023

Tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych na lekcjach dodatkowego języka angielskiego udało nam się zorganizować lekcje tematyczną pt. „Grandparents Day” – dzień babci i dziadka. Uczniowie poznawali słówka związane z tym świętem a także tworzyli swoje własne anglojęzyczne laurki dla dziadków. Nie zabrakło również wspólnej nauki poprzez interaktywne gry utrwalające słownictwo a także zdrowej rywalizacji w poszukiwaniu słówek.

Zapraszamy!

Happy English Rzeszów