Jesienne Harce

Utworzono dnia 03.10.2017

2.10.2017r. uczniowie z klas I-III  uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym Jesienne Harce. Zajęcia przygotowały Panie Alicja Ziaja, Małgorzata Gryndys , Zofia Puterla i Aneta Siorek. Dzieci miały okazję poznać pracę rolnika późnym latem i jesienią podczas projekcji filmów „ Najzdrowsze warzywa na świecie”, „Warzywa” i prezentacji „Od ziarenka do bochenka”. Wszyscy zebrani z zainteresowaniem obejrzeli film „ Od kłóska do kiczki”, opracowany i nagrany przez Stowarzyszenie Nasza Wola z Woli Rafałowskiej.  Uczniowie z dużym zaangażowaniem uczestniczyli  w warsztatach plastycznych. Atrakcją spotkania był wieniec dożynkowy przywieziony przez panią dyrektor Bożenę Gwizdała.

Jesienne Harce

Utworzono dnia 03.10.2017, 20:30