Kiermasz książek w bibliotece szkolnej

Utworzono dnia 07.11.2022

W obecnym roku szkolnym nasza biblioteka realizuje Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa. Jest to rządowy program, w  ramach którego  biblioteka szkolna pozyskała środki na zakup książek , wyposażenie biblioteki, a także na  promocję czytelnictwa.

Jednym z działań popularyzujących czytelnictwo wśród uczniów naszej szkoły był Kiermasz książki, który odbył się w naszej bibliotece szkolnej w dniach 24 października do 4 listopada 2022r. Zorganizowany  został we współpracy z księgarnią Drugi Tom, która dostarczyła bardzo bogatą i ciekawą ofertę książek do zakupu. Wśród propozycji były książeczki dla najmłodszych, kolorowanki, encyklopedie, poradniki, powieści, albumy. Kiermasz cieszył się dużym powodzeniem. Wielu uczniów a także dzieci z oddziału przedszkolnego zakupiło wybrane książki.

W organizacji wystawy książek do zakupu oraz ich sprzedaży aktywnie  pomagała Julka Szal.

Wszystkim czytelnikom małym i dużym życzę przyjemnych chwil z ulubioną lekturą.

Nauczyciel bibliotekarz- Małgorzata Gryndys

Kiermasz książek w bibliotece szkolnej

Utworzono dnia 07.11.2022, 18:55

Wszystkim czytelnikom małym i dużym życzę przyjemnych chwil z ulubioną lekturą.

Nauczyciel bibliotekarz- Małgorzata Gryndys