Utworzono dnia 24.10.2020

Szanowni Państwo w związku z wprowadzeniem nowych restrykcji w celu przeciwdziałania COVID-19 informuję, iż od 26 października 2020 roku (poniedziałek) do odwołania lekcje dla uczniów klas 4 – 8 naszej szkoły prowadzone będą zdalnie.

Zasady zdalnego nauczania w szkole są następujące:

• Zdalne lekcje odbywają się ze wszystkich przedmiotów według aktualnie  obowiązującego planu lekcji oraz godzin rozpoczynania się zajęć.

• Wszyscy nauczyciele prowadzą lekcje zgodnie z planem lekcji pracując w szkole.

• Wszystkie lekcje odbywają się online, na żywo. Uczeń ma obowiązek włączenia kamery i mikrofonu. Tylko rodzic może zgłosić trudności w tym zakresie do wychowawcy klasy i zobowiązany jest na bieżąco poprawić stan techniczny sprzętu.

• Uczniowie logują się na poszczególne lekcje za pomocą otrzymanych loginów i haseł poprzez platformę edukacyjną Microsoft Teams.

•  Zadania domowe są wpisywane w e-dzienniku.

• Czas trwania jednostki lekcyjnej nie powinien przekraczać 30-35 min. Skrócenie czasu trwania lekcji automatycznie i celowo wydłuży przerwy śródlekcyjne i pozwoli  na czynności techniczne związane z logowaniem i wylogowaniem.

• Na wszystkich lekcjach sprawdzana będzie obecność uczniów.

• W przypadku nieobecności uczniów na zajęciach wychowawcy klas będą kontaktować się z rodzicami.

• Udział uczniów w zajęciach jest obowiązkowy.

W razie problemów z dostępem do narzędzi informatycznych proszę rodziców o bezpośredni kontakt z wychowawcą klasy poprzez dziennik elektroniczny.

Szczegółowe informacje będziecie Państwo w dalszym ciągu otrzymywać poprzez dziennik elektroniczny Vulcan Uonet+. Bardzo proszę  o systematyczną kontrolę dziennika elektronicznego.

Jednocześnie informuję, iż zajęcia w klasach 1-3, oddziałach  przedszkolnych oraz w świetlicy szkolnej nie ulegają zmianie.

O zmianach w dowozach będziemy informować na bieżąco. W poniedziałek 26 października dowóz bez zmian.