Konkurs Pięknego Czytania

Utworzono dnia 18.03.2019

W naszej szkole odbyły się eliminacje do Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania. Konkurs organizowany jest przez Polskie Radio Rzeszów oraz Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną. Cieszymy się, że tak wielu uczniów zgłosiło się do tego konkursu, gdyż czytanie jest czynnością niezwykłą. Rozwija zasób słownictwa, poszerza wiedzę ogólną, dostarcza właściwych wzorców osobowych, ćwiczy pamięć, uwagę i koncentrację. A oto nasi zwycięzcy:

z klas I-III - I miejsce zajęła Kamila Wójcik (kl.3),

II miejsce Jakub Kożuszko (kl.3),

III miejsce Dominik Malinowski (kl. 2),

z klas  IV-VI –

I miejsce zajął Filip Ostrowski (kl.4),

II miejsce Gabriela Wójtowicz (kl.6),

III miejsce Weronika Król-Siłka (kl.4),

z klas VII-VIII Daria Ciura (kl.7) zajęła I miejsce, II miejsce zajęły ex aequo Agata Dral (kl. 8) i Anita Ciura (kl. 7).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Konkurs Pięknego Czytania

Utworzono dnia 18.03.2019, 20:22

z klas I-III - I miejsce zajęła Kamila Wójcik (kl.3),

II miejsce Jakub Kożuszko (kl.3),

III miejsce Dominik Malinowski (kl. 2),

z klas  IV-VI –

I miejsce zajął Filip Ostrowski (kl.4),

II miejsce Gabriela Wójtowicz (kl.6),

III miejsce Weronika Król-Siłka (kl.4),

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!