Konkurs plastyczny „Wiersze malowane obrazami”

Utworzono dnia 28.11.2022

Na przełomie października i listopada  2022 r. odbył się w naszej szkole konkurs literacko-plastyczny  „Wiersze malowane obrazami”. Został on zorganizowany przez bibliotekę szkolną i Mały Samorząd Uczniowski. Konkurs dedykowany był uczniom wszystkich klas w naszej szkole.

Głównym jego celem było zainteresowanie uczniów poezją i rozwijanie wyobraźni plastycznej inspirowanej przeczytanymi wierszami.
Na konkurs napłynęło 36 prac. Wszystkie były  ciekawe i twórcze .  Komisja konkursowa w składzie:  pani Anna Habaj, Magdalena Walicka, Katarzyna Dobrzańska i pan Piotr Półtorak wytypowała laureatów i wyróżniła następujące osoby:

Zuzanna Krawiec

Wszystkim Uczestnikom konkursu gratulujemy sukcesów. Zapraszamy do biblioteki szkolnej , zachęcamy do czytania nie tylko poezji. Biblioteka oferuje bardzo ciekawy księgozbiór, wzbogacony dzięki udziałowi szkoły w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Konkurs plastyczny „Wiersze malowane obrazami”

Utworzono dnia 28.11.2022, 13:18