Konkurs "Przepisy ruchu drogowego"

Utworzono dnia 07.11.2022

W klasie piątej i szóstej został przeprowadzony szkolny konkurs dotyczący bezpieczeństwa w ruchu drogowym w ramach projektu „Rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2022- 2024”.

Quiz składał się z 20 pytań zamkniętych znajdujących się na stronie kahoot.com.  Konkurs miał na celu ugruntowanie zasad bezpieczeństwa oraz bezpiecznego poruszania się po drogach.

A oto wyniki konkursu:

I miejsce- Szymon Bała

II miejsce – Maja Bajda

III miejsce – Martyna Domin

Dziękuję wszystkim za udział –;)

Szkolny organizator konkursu

Konkurs "Przepisy ruchu drogowego"

Utworzono dnia 07.11.2022, 21:13

A oto wyniki konkursu:

I miejsce- Szymon Bała

II miejsce – Maja Bajda

III miejsce – Martyna Domin

Dziękuję wszystkim za udział –;)

Szkolny organizator konkursu