KONKURS „RAZEM DZIAŁAMY, CZYSTO ODDYCHAMY”

Utworzono dnia 26.11.2022

Nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskim konkursie „ Razem działamy, czysto oddychamy” i zdobyła III nagrodę. Otrzymaliśmy podziękowania w formie dyplomu oraz nagrody dla uczniów. Szkoła została doceniona za niezwykłe zaangażowanie, obudzenie świadomości społecznej oraz niespotykaną kreatywność w podejmowaniu działań na rzecz ochrony środowiska i powietrza, dla wspólnego czystego oddychania.

Zrealizowaliśmy zadania konkursowe w sposób niezwykle oryginalny i twórczy, uczniowie razem z nauczycielami przygotowali projekty, wiele z nich było rozbudowanych o kilka mniejszych aktywności. Zorganizowano lekcje i warsztaty, akcje rowerowe, podczas którego namawiano do troski o jakość powietrza, stworzono strefę zieleni i wiele innych.

Do każdego zadania uczniowie podeszli bardzo kreatywnie, angażując w swoje działania całą społeczność szkolną. Brawo!!!

Koordynator konkursu – Edyta Domin

KONKURS „RAZEM DZIAŁAMY, CZYSTO ODDYCHAMY”.

Utworzono dnia 26.11.2022, 14:08

Koordynator konkursu – Edyta Domin