LEKCJA POKAZOWA – 3,4 oraz 5 latki.

Utworzono dnia 27.01.2023
W naszej szkole odbyły się zajęcia pokazowe z języka angielskiego dla naszych najmłodszych uczniów - 3, 4 oraz 5 latków z grupy przedszkolnej. Zajęcia trwały 30 minut, a każde dziecko przez cały ten okres było całkowicie zaangażowane w naukę języka. W ciągu pół godziny zdążyliśmy przyswoić kilkanaście nowych słów – a to dzięki łączeniu podczas nauki pamięci wzrokowej jak i słuchowej. Podczas zajęć z najmłodszymi wykorzystujemy przede wszystkim karty obrazkowe z podpisami, które pozwalają utrwalać obraz danego pojęcia wraz z jego pisownią. Dzieci były bardzo szczęśliwe i bardzo chętnie powtarzały nowe słówka wraz z Panią lektor.
Zachęcamy do zapisów,
Szkoła Języka Angielskiego,
Happy English Rzeszów

LEKCJA POKAZOWA – 3,4 oraz 5 latki.

Utworzono dnia 27.01.2023, 14:26
Zachęcamy do zapisów,