LET’S HAVE FUN WITH ENGLISH

Utworzono dnia 20.11.2022

Od 1 października w naszej szkole ruszyły dodatkowe zajęcia z języka angielskiego dla klas „0” oraz 1-8. ????

Nasi uczniowie mają możliwość szlifowania swojego języka angielskiego wraz z szkołą @Happy English Rzeszów (@Natalia Dziadosz-Wójcik). Zajęcia opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: czytania, rozumienia ze słuchu, pisania oraz swobodnego i poprawnego wypowiadania się. Pani lektor @Marcelina Sochacka, bardzo chętnie wprowadza dzieci oraz młodzież w świat języka angielskiego wykorzystując przy tym gry planszowe, zabawy ruchowe a także wiele angażujących czynności, aby zajęcia były ciekawe i kreatywne.

Serdecznie zapraszamy! Join us! ????

- „Języki obce są oknem na świat.”

LET’S HAVE FUN WITH ENGLISH

Utworzono dnia 20.11.2022, 20:40

Nasi uczniowie mają możliwość szlifowania swojego języka angielskiego wraz z szkołą @Happy English Rzeszów (@Natalia Dziadosz-Wójcik). Zajęcia opierają się na aktywnym rozwijaniu podstawowych zdolności językowych: czytania, rozumienia ze słuchu, pisania oraz swobodnego i poprawnego wypowiadania się. Pani lektor @Marcelina Sochacka, bardzo chętnie wprowadza dzieci oraz młodzież w świat języka angielskiego wykorzystując przy tym gry planszowe, zabawy ruchowe a także wiele angażujących czynności, aby zajęcia były ciekawe i kreatywne.

Serdecznie zapraszamy! Join us! ????

- „Języki obce są oknem na świat.”