LETTERS TO SANTA CLAUS

Utworzono dnia 06.12.2022

W ubiegłym tygodniu dzieci uczęszczające na zajęcia z dodatkowego języka angielskiego miały okazję stworzyć własne anglojęzyczne listy do Świętego Mikołaja. Każdy z uczniów miał możliwość wykazania się umiejętnościami – przede wszystkim językowymi, ale również plastycznymi. Tworzyliśmy własnoręczne choinki, bombki, renifery a także wiele innych ozdób, które wykorzystywaliśmy przy tworzeniu listów. Ponadto, uczniowi poznali najważniejsze słówka związane z Świętym Mikołajem.

Zdecydowanie każdy z stworzonych listów był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Teraz czekamy na Mikołaja!

LETTERS TO SANTA CLAUS

Utworzono dnia 06.12.2022, 21:20