LIST DYREKTORA SZKOŁY NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2020-2021

Utworzono dnia 01.09.2020

DRZODZY UCZNIOWIE, NAUCZYCIELE I RODZICE!

Czas wakacji już za nami. Dzisiaj rozpoczyna się kolejny rok szkolny 2020/2021.

Z uwagi na nadzwyczajną sytuację na świecie i w Polsce, podczas gdy jeszcze korzystaliście z uroków wakacji, szkoła pracowała intensywnie, aby jak najlepiej  przygotować się do nowej rzeczywistości w jakiej będziemy się uczyć.

Drodzy Uczniowie, mam nadzieję, że wakacje spędziliście radośnie, odpoczęliście oraz jesteście gotowi do odkrywania świata, do nauki i zdobywania nowych praktycznych umiejętności. W gronie rówieśników możecie zdobywać nie tylko wiedzę, ale wspólnie uczyć się odpowiedzialności, wspólnie rozwiązywać problemy, a także wspólnie cieszyć się z osiągnięć i rezultatów Waszej nauki.

W nowym roku szkolnym, w sposób szczególny zwróćmy uwagę na odpowiedzialne zachowanie w związku z panującą pandemią. Proszę wszystkich, abyśmy przestrzegali obowiązujących w szkole zasad i procedur bezpieczeństwa. Pamiętajmy, że od stopnia naszej odpowiedzialności zależeć będzie nasze zdrowie.

Całej społeczności szkolnej życzę bezpiecznego, zdrowego i udanego roku szkolnego. Niech będzie to czas pełen entuzjazmu, zapału do pracy, odkrywania na nowo swoich pasji oraz samych sukcesów.

Nauczycielom oraz Pracownikom szkoły życzę wytrwałości i sił, które są tak potrzebne, aby efektywnie pracować oraz z powodzeniem realizować zadania edukacyjne.

Rodzicom życzę wytchnienia od trudów zdalnej edukacji oraz sukcesów  Waszych dzieci.

Bożena Gwizdała