Międzyszkolny Przegląd teatrzyków Anglojęzycznych 2019

Utworzono dnia 11.06.2019

06 czerwca 2019r. uczestniczki kółka języka angielskiego z klas Va i Vb wzięły udział w Międzyszkolnym  Przeglądzie Teatrzyków Anglojęzycznych  w Szkole Podstawowej w Woli Rafałowskiej. Uczennice miały okazję zaprezentować swoje zdolności aktorskie w sztuce pt. „Naszyjnik Kleopatry” nawiązującej w wersji komediowej do treści realizowanych na lekcjach historii w klasie V. Uczestnictwo w tej gminnej imprezie stworzyło uczniom okazję do rozwijania swoich zainteresowań i umiejętności językowych i aktorskich,  kształtowania wrażliwości artystycznej oraz integracji ze środowiskiem uczniów gminy Chmielnik. Spotkanie rozpoczęło się od powitania przez Panią Wicedyrektor Szkoły, następnie grupy z poszczególnych szkół w kolejności losowej zaprezentowały przygotowane przez siebie przedstawienia. Poziom występów był bardzo wyrównany, wszystkie, nagrodzone gromkimi brawami, spotkały się z gorącym przyjęciem. W dalszej części  nastąpiła przerwa na posiłek i czas na integrację uczniów i nauczycieli. Spotkanie zakończyło się wręczeniem dyplomów oraz nagród rzeczowych wszystkim uczestnikom przeglądu.

Międzyszkolny Przegląd teatrzyków Anglojęzycznych 2019

Utworzono dnia 12.06.2019, 21:59