Mikołajkowy Prezent – Wyjazd do Kina Klasy IV oraz V

Utworzono dnia 14.12.2019

Grudzień jest miesiącem szczególnie wyczekiwanym. W tym bowiem czasie wszystkie dzieci, nie tylko te najmłodsze, oczekują przyjścia wyjątkowego gościa - Świętego Mikołaja ;-)   W tym roku Święty Mikołaj postanowił obdarować uczniów biletami do Kina.

6 grudnia dostarczył wszystkim wiele atrakcji i wspaniałej zabawy.  Uczniowie klasy IV oraz V wraz z wychowawczyniami  oraz innymi nauczycielami obejrzeli  film animowany pt. ,,Kraina Lodu 2", w którym poznali kolejne przygody Elzy i Anny oraz ich przyjaciół.

W drodze powrotnej uczniowie wspominali najzabawniejsze sceny z filmu oraz wymieniali się swoimi spostrzeżeniami. Wszyscy również jednogłośnie stwierdzili, że Mikołaj w tym roku spisał się na szóstkę!

Mikołajkowy Prezent – Wyjazd do Kina Klasy IV oraz V

Utworzono dnia 14.12.2019, 18:12