Mobilna Filharmonia- "100 lat dla Niepodległej"

Utworzono dnia 10.10.2018

10 października w naszej szkole zagościła Mobilna Filharmonia. Uczniowie klas I-III  uczestniczyli w audycji muzycznej o  100-leciu Niepodległej Polski . Zaprezentowany koncert wypełniły pieśni legionowe, wysłuchaliśmy takie piosenki jak "Wojenko, wojenko", czy "Przybyli ułani pod okienko". Razem zaśpiewaliśmy hymn "Mazurek Dąbrowskiego",  maszerowaliśmy jak piechota wojska polskiego. Uczniowie klasy trzeciej mieli okazję  przymierzyć czapki z czasów wojny, jakie nosili żołnierze. Chętne dzieci zagrały na puzonie.

Uczniowie z niecierpliwością czekają na olejna audycję muzyczną.

Mobilna Filharmonia- "100 lat dla Niepodległej"

Utworzono dnia 15.10.2018, 21:14

Uczniowie z niecierpliwością czekają na olejna audycję muzyczną.