Moja Kartka Bożonarodzeniowa- konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III

Utworzono dnia 11.01.2018

W okresie przedświątecznym, zgodnie tradycją, wysyłane są kartki z życzeniami. W dobie internetu i mediów elektronicznych, zwyczaj pisania życzeń i wysyłania kartek zszedł nieco na drugi plan. By powrócić do tradycji i przypomnieć ile radości może sprawić samodzielne tworzenie Kartki Bożonarodzeniowej i redagowanie życzeń, Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs plastyczny Moja Kartka Bożonarodzeniowa. Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie Kartki bożonarodzeniowej. W konkursie wzięło udział łącznie 35 dzieci z klas I-III.  Wszystkie wykonane prace konkursowe były bardzo pomysłowe i estetyczne. Jury konkursowe wyłoniło 3 zwycięzców, przyznając im równorzędne I miejsca.  Laureaci to: Maja Bajda – kl.I, Hubert Trzeciak- kl.II i Filip Ostrowski- KL.III. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali wyróżnienia.  Wystawę prac można podziwiać na korytarzu szkolnym.

Gratulujemy pomysłowości i zapraszamy do udziału w kolejnych działaniach.

Moja Kartka Bożonarodzeniowa- konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III

Utworzono dnia 11.01.2018, 14:06

W okresie przedświątecznym, zgodnie tradycją, wysyłane są kartki z życzeniami. W dobie internetu i mediów elektronicznych, zwyczaj pisania życzeń i wysyłania kartek zszedł nieco na drugi plan. By powrócić do tradycji i przypomnieć ile radości może sprawić samodzielne tworzenie Kartki Bożonarodzeniowej i redagowanie życzeń, Mały Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs plastyczny Moja Kartka Bożonarodzeniowa. Zadaniem uczestników było samodzielne wykonanie Kartki bożonarodzeniowej. W konkursie wzięło udział łącznie 35 dzieci z klas I-III.  Wszystkie wykonane prace konkursowe były bardzo pomysłowe i estetyczne. Jury konkursowe wyłoniło 3 zwycięzców, przyznając im równorzędne I miejsca.  Laureaci to: Maja Bajda – kl.I, Hubert Trzeciak- kl.II i Filip Ostrowski- KL.III. Wszyscy biorący udział w konkursie otrzymali wyróżnienia.  Wystawę prac można podziwiać na korytarzu szkolnym.

Gratulujemy pomysłowości i zapraszamy do udziału w kolejnych działaniach.

Wrzesień 2018