NASZE KONKURSOWE SUKCESY NA DESKACH RZESZOWSKIEGO TEATRU

Utworzono dnia 25.04.2018

24.04.2018 r. trzy nasze uczennice z powodzeniem wzięły udział w siedemnastej edycji Konkursu Teatralno - Literackiego 'Bohaterowie naszych lektur', organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 13 w Rzeszowie, pod patronatem Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie i patronatem medialnym Gazety Wyborczej.

Celem tego wydarzenia jest rozbudzanie zainteresowań teatralnych i literackich oraz popularyzacja czytelnictwa. W tegorocznej edycji wzięło udział 34 młodych artystów reprezentujących 16 rzeszowskich szkół podstawowych. Młodzi adepci sztuki teatralnej, na scenie rzeszowskiego Teatru, indywidualnie prezentowali w monologu postacie literackie za pomocą wszelkich środków aktorskiego wyrazu.

Miło nam poinformować, iż uczennica kl. VII Agata Dral zajęła II miejsce, a Daria Ciura z kl. VI otrzymała wyróżnienie. Kreacja aktorska trzeciej naszej uczestniczki konkursu - Gabrieli Wójtowicz również była doskonała.

Uczennice swoje monologi przygotowywały w ramach kółka teatralnego w naszej szkole, pod pieczą pani Moniki Wójcik

Serdeczne gratulacje!

Zdjęcia żródło: http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/51,34962,23314778.html?i=0

NASZE KONKURSOWE SUKCESY NA DESKACH RZESZOWSKIEGO TEATRU

Utworzono dnia 25.04.2018, 21:04

Miło nam poinformować, iż uczennica kl. VII Agata Dral zajęła II miejsce, a Daria Ciura z kl. VI otrzymała wyróżnienie. Kreacja aktorska trzeciej naszej uczestniczki konkursu - Gabrieli Wójtowicz również była doskonała.

Serdeczne gratulacje!

Zdjęcia żródło: http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/51,34962,23314778.html?i=0