"Nie samą szkołą żyje uczeń w czasie pandemii"

Utworzono dnia 25.03.2021
W ramach szkolnej akcji "Nie samą szkołą żyje uczeń w czasie pandemii" prezentujemy prace uczennicy naszej szkoły.
Natalka Sroka, ma 9 lat i uczęszcza do klasy 3. Interesuje się malarstwem, w przyszłości chciałaby zostać malarką. W wolnym czasie rozwija swoją pasję  tworząc piękne obrazy. Poniżej przedstawiamy galerię prac Natalki.

Jeżeli ty również w trakcie pandemii rozwijasz swoje zainteresowania i pasje, robisz ciekawe rzeczy, podziel się z nami. Opisz swoje działanie w firmie krótkiej notatki, dołącz kilka zdjęcia i prześlij na adres mailowy:

Na prezentacje twoje j pasji czekamy do 21 maja 2021 roku.

"Nie samą szkołą żyje uczeń w czasie pandemii"

Utworzono dnia 25.03.2021, 20:59

Na prezentacje twoje j pasji czekamy do 21 maja 2021 roku.