Nowy Samorząd Uczniowski

Utworzono dnia 11.06.2022

MAMY NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

10 czerwca społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 im. Św. M. M. Kolbego w Chmielniku wybrała nowy Samorząd Uczniowski. Wybory były poprzedzone kampanią wyborczą, w czasie której kandydaci prezentowali swoje sylwetki oraz programy wyborcze.

W samo południe uczniowie klas IV – VII oddawali pierwsze głosy na swoich faworytów.

Głosowało 89 uczniów oraz 11 nauczycieli.

Oto wyniki głosowania:

1. Weronika Król - Siłka kl. VII - Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

2. Gabriel Siorek kl. VI - Zastępca Przewodniczącej

3. Kamila Wójcik  kl. V - Skarbnik

Gratulujemy wygranej oraz życzymy, aby Wasza praca w Samorządzie Uczniowskim wniosła dużo nowych, ciekawych pomysłów do naszej szkoły.

Nowy Samorząd Uczniowski

Utworzono dnia 11.06.2022, 22:10

MAMY NOWY SAMORZĄD UCZNIOWSKI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Głosowało 89 uczniów oraz 11 nauczycieli.

Oto wyniki głosowania:

1. Weronika Król - Siłka kl. VII - Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego