ORIENTATION DAY VI Podkarpackie Targi Edukacyjnie

Utworzono dnia 27.03.2022

25 marca uczniowie klas ósmych pod opieką swoich wychowawców wzięli udział w VI Podkarpackich Targach Edukacyjnych  - Orientation Day. Tegoroczna edycja pod hasłem:  Ósmoklasisto,  przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro! została zorganizowana przez  Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka w Rzeszowie, odbyła się w holu budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W targach wzięli udział przedstawiciele ponad 30 podkarpackich szkół średnich i branżowych, którzy przedstawili swoją ofertę edukacyjną na rok szkolny 2022 / 23 . Zainteresowani uczniowie mogli uzyskać przydatne informatory m.in. na temat ofert placówek, terminów postępowania rekrutacyjnego, konkursów przedmiotowych, zajęć pozalekcyjnych oraz pobrać gadżety. Ósmoklasiści mogli również porozmawiać z rówieśnikami i nauczycielami, aby uzyskać odpowiedzi na interesujące ich indywidualne pytania związane z ofertą szkół.

Udział w wydarzeniu spotkał się z dużym zainteresowaniem wśród uczniów, niektórzy z nich utwierdzili się w swoich wyborach, a przed innymi otworzyły się nowe perspektywy.

ORIENTATION DAY VI Podkarpackie Targi Edukacyjnie

Utworzono dnia 27.03.2022, 22:02

25 marca uczniowie klas ósmych pod opieką swoich wychowawców wzięli udział w VI Podkarpackich Targach Edukacyjnych  - Orientation DayTegoroczna edycja pod hasłem:  Ósmoklasisto,  przyszłość zaczyna się dziś, nie jutro! została zorganizowana przez  Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie im. Stanisława Barańczaka w Rzeszowie, odbyła się w holu budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego.