Utworzono dnia 25.03.2019

21 marca, czyli Pierwszego Dnia Wiosny, Samorząd Uczniowski klas IV-VIII ogłosił akcję wiosenną pod hasłem: "Kto będzie na zielono w Dzień Wiosny ubrany, ten nie będzię wtedy pytany". Wielu naszych uczniów skorzystało z tego przywileju.

"Wiosna zdrowa i radosna" - pod takim hasłem przebiegała tegoroczna impreza Powitania Wiosny w szkole. Wiele radości i zabawy dostarczyły nam konkurencje  i konkursy: "Słowa o zdrowiu", pokaz mody wiosennej i zimowej, układanie puzzli na czas, czy konkurencje sportowe. Ostatnim zadaniem było zaśpiewanie piosenki o wiośnie na melodię utworu "Baśka". Rywalizowali między sobą uczniowie klas VII- VIII. Samorząd Uczniowski ufundował przechodni puchar - "Miotła", która będzie wymiatała z naszej szkoły zimę i "wagarowiczów". Zwyciężyła klasa ósma.

Dzień ten stał się źródłem wielu przeżyć i zostanie na długo w naszej pamięci.

Utworzono dnia 25.03.2019, 16:51

Dzień ten stał się źródłem wielu przeżyć i zostanie na długo w naszej pamięci.