PISMO MIKOŁAJKOWE

Utworzono dnia 24.11.2020

DZIEŃ DOBRY

Nasza szkoła bierze udział w Mikołajkowej akcji dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci. Dlatego zwracam się do wszystkich osób, dobrego serca, które chciałyby wspomóc hospicjum.
Wizyta Świętego Mikołaja to wyczekiwany moment przez Dzieci. Wspólnie możemy podarować Maluchom radość. Uśmiech dziecka jest najpiękniejszym wyrazem wdzięczności.

Lista rzeczy potrzebnych do hospicjum:
1.  Pampersy: rozmiar 0,1,2,3, 4,5,6,7
2.  Podkłady Seni 90x60
3.  Pościel do łóżeczka rozmiar 100x135
4.  Koce 160x200
5.  Proszki do prania i płyny do płukania hipoalergiczne, kapsułki do prania
6.  Kosmetyku Oliatum, Emolium, kosmetyki pielęgnacyjne dla dzieci, chusteczki nawilżające, maści pielęgnacyjne z vit A, octanisept, balsamy do ciała, mydło w płynie, szampony i odżywki do włosów.
7.  Skarpetki
8.  Miód, nutella, dżem
9.  Mąka, makarony, kasze, ryż, płatki kukurydziane
10.  Kawa inka, herbata, zwykła , owocowa, ziołowa( rumianek, mięta, melisa)
11.  Cukier, olej
12.  Musy owocowe, desery, obiadki typu Gerber
13.  Kisiel, budyń, galaretki
14.  Ketchup, majonez, musztarda
15.  Chrupki kukurydziane, ziemniaczane
16.  Zabawki

Rzeczy mogą być przynoszone do szkoły (w budynku szkolnym przy głównym wejściu będzie postawiony kosz na zbierane produkty dla dzieci) ofiarowywane rzeczy można składać do 02 grudnia 2020r.

Przyniesione rzeczy mogą być podpisane tzn imię, nazwisko i klasa ucznia, który przyniósł.
W razie pytań proszę pisać irenamiedlar@o2.pl.

Z góry dziękuję osobom, które zaangażują się i wspomogą hospicjum.
Pozdrawiam Irena Międlar