"Pożeracze smutków" Szkolne Koło Wolontariatu

Utworzono dnia 08.05.2018

6 kwietnia nasze uczennice należące do Szkolnego Koła Wolontariatu „Naładowani Nadzieją” odwiedził wspaniały gość-  Pani Justyna Witkoś pracownik Fundacji Iskierka.

Pani Justyna w bardzo atrakcyjny sposób opowiedziała jak fundacja  pomaga chorym dzieciom. Na koniec spotkania nasze wolontariuszki dostały piękne podziękowanie za udział w akcji „Pożeracze smutków”. Pani Justynie serdecznie dziękujemy za wizytę i poświęcony swój czas !

"Pożeracze smutków" Szkolne Koło Wolontariatu

Utworzono dnia 08.05.2018, 21:01