Prezenty dla dzieci z Podkarpackiego Hospicjum

„Nieraz jeden maleńki ludzki gest,

wyrażony szczerze z dozą dobroci,

dla kogoś czymś tak pięknym jest,

jakby jego smutki słońcem ozłocił…”

03 grudnia 2020r. zostały dostarczone prezenty przygotowane przez uczniów, rodziców
i nauczycieli naszej szkoły dla Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w Rzeszowie.

Dziękujemy wszystkim, którzy okazali swoja troskę, wyrozumiałość, hojność i dobre serce przyłączając się do Mikołajkowej akcji i sprawili radość dzieciom.

Uśmiech dziecka jest najpiękniejszym wyrazem wdzięczności.

Akcję koordynowali pan Tomasz Bembenik i pani Irena Międlar.

Prezenty dla dzieci z Podkarpackiego Hospicjum

Utworzono dnia 15.12.2020, 12:24

„Nieraz jeden maleńki ludzki gest,

wyrażony szczerze z dozą dobroci,

dla kogoś czymś tak pięknym jest,

jakby jego smutki słońcem ozłocił…”

Uśmiech dziecka jest najpiękniejszym wyrazem wdzięczności.

Akcję koordynowali pan Tomasz Bembenik i pani Irena Międlar.