Projekt „ CHROŃMY MŁODOŚĆ W SIECI”

Utworzono dnia 08.11.2018

Nasza szkoła uczestniczy w IV Edycji projektu „ CHROŃMY MŁODOŚĆ W SIECI”
 – program na rzecz bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu przez młodzież”.

Zasadniczym celem projektu jest wzrost wiedzy i świadomości młodzieży szkolnej, kadry pedagogicznej i rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu poprzez realizację szeregu kompleksowych i spójnych działań profilaktyczno – edukacyjnych.  Projekt realizowany jest w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2018 roku i skierowany jest do 25 szkół podstawowych z powiatu rzeszowskiego.

Działania jakie mają miejsce w projekcie składają się z 3 zasadniczych części:

Edukacyjnej, Profilaktycznej oraz Informacyjnej.

Nasza Szkoła zrealizowała jak na razie część Edukacyjną! A w ramach tej części zrealizowano :

1. 1 dniowe szkolenie dla pedagoga i nauczyciela „ Nowoczesna profilaktyka wobec e- uzależnień” odbyło się w dniu 20 października 2018 roku. W zajęciach uczestniczyła pedagog szkoły Pani Natalia Dziadosz- Wójcik oraz nauczyciel informatyki Pani Monika Czarnota
  2. 3 dniowe warsztaty edukacyjne dla liderów młodzieżowych pt „ Rola lidera młodzieżowego w przeciwdziałaniu ryzykownym zrachowaniom rówieśników w środowisku nowych mediów”.

W 3 dniowych warsztatach, które odbyły się w dniach 26-28 października   uczestniczyło 6 uczennic z naszej szkoły z klasy VIII oraz VII :

- Agata Dral, Magdalena Drąg, Klaudia Ciupak, Anita Ciura, Weronika Witowska, Julia Bazan.

Jak widać na załączonych zdjęciach uczennice nie nudziły się na wyjeździe

Projekt „ CHROŃMY MŁODOŚĆ W SIECI”

Utworzono dnia 08.11.2018, 16:04

Nasza szkoła uczestniczy w IV Edycji projektu „ CHROŃMY MŁODOŚĆ W SIECI”

Zasadniczym celem projektu jest wzrost wiedzy i świadomości młodzieży szkolnej, kadry pedagogicznej i rodziców w zakresie bezpiecznego korzystania z komputera i Internetu poprzez realizację szeregu kompleksowych i spójnych działań profilaktyczno – edukacyjnych.  Projekt realizowany jest w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2018 roku i skierowany jest do 25 szkół podstawowych z powiatu rzeszowskiego.

Działania jakie mają miejsce w projekcie składają się z 3 zasadniczych części:

Edukacyjnej, Profilaktycznej oraz Informacyjnej.

1. 1 dniowe szkolenie dla pedagoga i nauczyciela „ Nowoczesna profilaktyka wobec e- uzależnień” odbyło się w dniu 20 października 2018 roku. W zajęciach uczestniczyła pedagog szkoły Pani Natalia Dziadosz- Wójcik oraz nauczyciel informatyki Pani Monika Czarnota
  2. 3 dniowe warsztaty edukacyjne dla liderów młodzieżowych pt „ Rola lidera młodzieżowego w przeciwdziałaniu ryzykownym zrachowaniom rówieśników w środowisku nowych mediów”.

W 3 dniowych warsztatach, które odbyły się w dniach 26-28 października   uczestniczyło 6 uczennic z naszej szkoły z klasy VIII oraz VII :

Jak widać na załączonych zdjęciach uczennice nie nudziły się na wyjeździe