Projekt ,,Urodziny Ojczyzny”

Utworzono dnia 26.06.2018

W związku z obchodami 100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszej Szkole realizowany jest długoterminowy  projekt pt. ,,Urodziny Ojczyzny”. Jednym z działań w klasach I – III był projekt literacko- plastyczny ,, Historia Polski legendą pisana”. W ramach jego realizacji uczniowie zostali zapoznani z następującymi legendami: ,, O trzech braciach Lechu, Czechu i Rusie”, O orle białym i pierwszej stolicy Polski”, ,, O królu Popielu, którego myszy zjadły”. Kolejnym krokiem było wykonanie dowolną techniką ilustracji do legendy. Zwieńczeniem tych działań jest wystawa prac na szkolnym korytarzu.

Projekt ,,Urodziny Ojczyzny”

Utworzono dnia 26.06.2018, 10:47