Przedstawienie teatralne „Bałwankowe rozterki’

Utworzono dnia 20.12.2022

19 grudnia 2022r. ponownie zawitał do naszej szkoły teatrzyk Zielony  Melonki  . Tym razem zaprezentował sztukę  pt:” Bałwankowe rozterki”.  Główny bohater  to figlarny i psotny bałwanek. Jego spokojne życie przerywa wiadomość o powołaniu do grupy pomocników Świętego Mikołaja. Tu zaczyna się podróż po mapie serca bałwanka. Początkowo niepewny swych umiejętności wędruje, by uwierzyć w siebie, zaakceptować własne ograniczenia i poznać swoje mocne strony . Oglądając przedstawienie, dzieci  miały  okazję iść krok w krok za Bałwankiem, aby pobyć w jego skórze. Zapewne doszły  do tych samych wniosków, co Bałwanek, poznały swoje mocne strony.  Po skończonej sztuce będą mogły powiedzieć: „samodzielnie to odkryliśmy”.

Przedstawienie teatralne „Bałwankowe rozterki’

Utworzono dnia 20.12.2022, 19:35