„Ptasia stołówka” – zajęcia techniczne w klasie 1

Utworzono dnia 07.01.2019

Aby pomóc ptakom przetrwać zimę, uczniowie klasy pierwszej na zajęciach technicznych zrobili piękne karmniki. Dzieci z wielkim zaangażowanie tworzyły w grupach karmniki, do których użyły: butelek plastikowych, sznurków, łyżek drewnianych oraz przyniesionych nasion i ziaren. Ich wykonanie sprawiło pierwszakom wiele radości i frajdy, a przy okazji dzieci utrwaliły wiadomości na temat ptaków które pozostają na zimę oraz odpowiedniej karmy jaką należy umieścić w karmniku, dzięki której zwabimy do ptasiej stołówki wiele kolorowych gatunków ptaków na obfity poczęstunek zimą.

Przygotowane z wielkim zaangażowaniem karmniki uczniowie rozwiesili na drzewach przy budynku szkoły

„Ptasia stołówka” – zajęcia techniczne w klasie 1

Utworzono dnia 07.01.2019, 18:47