REKRUTACJA – POTWIERDZENIE RODZICA

Utworzono dnia 31.03.2020

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych na rok szkolny 2020/2021, rodzice dzieci zakwalifikowanych zobowiązani są potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do dnia 06.04.2020r. do godz. 15.00 w formie pisemnego oświadczenia.

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną prosimy w/w oświadczenie rodzica przesłać drogą mailową na adres szkoły sp3.chmielnik@intertele.pl  o treści maila:

„Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka (Imię i Nazwisko, data urodzenia) do oddziału przedszkolnego/ kl. I w SP Nr 3 im. Św. M.M. Kolbego w Chmielniku na rok szkoły 2020/2021”

Data, Imię i Nazwisko rodzica/prawnego opiekuna

Brak oświadczenia w w/w terminie oznacza rezygnację rodzica z przyjęcia do oddziału przedszkolnego/klasy I.