Śniadanie daje moc

Utworzono dnia 24.11.2017

,,Śniadanie daje moc'’ to program promujący zasady zdrowego odżywiania i zwiększający świadomość nt. roli pierwszego posiłku w diecie dziecka. Nasza szkoła bierze udział w realizacji tego projektu. W związku z tym 8 listopada obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. W tym dniu uczniowie klas I – III obejrzeli prezentacje multimedialną i wysłuchali pogadanki pani dietetyk Bogusławy Kaczor- Pyter na temat zalet jakie płyną ze zdrowego odżywiania. Po spotkaniu uczniowie pod opieką swoich wychowawczyń przygotowywali pyszne i zdrowe kanapki na drugie śniadanie. Przygotowane śniadanie wyglądało pysznie i apetycznie,uzyskało wysoką ocenę i aprobatę pani dietetyk.  Mniam, mniam….

Śniadanie daje moc

Utworzono dnia 24.11.2017, 07:33

,,Śniadanie daje moc'’ to program promujący zasady zdrowego odżywiania i zwiększający świadomość nt. roli pierwszego posiłku w diecie dziecka. Nasza szkoła bierze udział w realizacji tego projektu. W związku z tym 8 listopada obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. W tym dniu uczniowie klas I – III obejrzeli prezentacje multimedialną i wysłuchali pogadanki pani dietetyk Bogusławy Kaczor- Pyter na temat zalet jakie płyną ze zdrowego odżywiania. Po spotkaniu uczniowie pod opieką swoich wychowawczyń przygotowywali pyszne i zdrowe kanapki na drugie śniadanie. Przygotowane śniadanie wyglądało pysznie i apetycznie,uzyskało wysoką ocenę i aprobatę pani dietetyk.  Mniam, mniam….