Spektakl „Igraszki z Szekspirem” w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej z udziałem naszej uczennicy

Utworzono dnia 21.03.2019

Z przyjemnością informujemy, że uczennica naszej szkoły Agata Dral, bierze udział w teatralnym projekcie - Młoda Scena Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, gdzie pod okiem aktorki Teatru pani Barbary Napieraj, młodzież zrealizowała sztukę pod tytułem "Igraszki z Szekspirem". Premiera spektaklu odbyła sie 8 lutego 2019 r. w ramach 25. Rzeszowskich Spotkań Karnawałowych.

Talent aktorski Agatki został dostrzeżony podczas konkursu "Bohaterowie naszych lektur", w którym corocznie biorą udział uczestnicy naszego kółka teatralnego.

Obecnie spektakl ten znajduje się w repertuarze rzeszowskiego Teatru (6 i 8 kwietnia). Zachęcamy do oglądania i podziwiania uzdolnień nie tylko Agatki, ale także ośmiu innych młodych aktorów z rzeszowskich szkół.

Poniżej link ze szczegółowymi informacjami:

teatr rzeszow