Spektakl pt:” Proszę, przepraszam, dziękuję to słowo nic nie kosztuje”

Utworzono dnia 10.03.2020

W piątek 6.03.2020 r. po raz kolejny w naszej szkole gościł teatrzyk,  który zaprezentował przedstawienie kukiełkowe dla dzieci z kl. 0, 1,2,3 i 4.

Tym razem tematyka spektaklu dotyczyła zasad dobrego wychowania.
Dobre maniery to życzliwość dla ludzi, uprzejmość, tolerancja, opanowanie emocji. Te wszystkie pozytywne cechy kształtują naszą osobowość i ułatwiają funkcjonowanie w społeczeństwie. Artyści przedstawili spektakl pt: ” Proszę, przepraszam, dziękuję to słowo nic nie kosztuje”.  W inscenizacji występujące  postacie  uczyły dzieci dobrych manier z magicznymi” słowami, oraz pokazały jak używać ich adekwatnie do sytuacji życia codziennego. Dzieci żywiołowo reagowały na poszczególne sceny, podpowiadały jak prawidłowo należy się zachowywać. Nauka płynąca z przedstawienia pomoże najmłodszym wcielać prezentowane zasady w życie.

Spektakl pt:” Proszę, przepraszam, dziękuję to słowo nic nie kosztuje”

Utworzono dnia 10.03.2020, 11:02

Tym razem tematyka spektaklu dotyczyła zasad dobrego wychowania.