Spotkania opłatkowe pracowników oświaty gminy Chmielnik

Utworzono dnia 19.01.2018

Spotkania opłatkowe pracowników oświaty gminy Chmielnik mają już długoletnią tradycję i każdego roku odbywają się w innej placówce. Tym razem nasza szkoła po raz drugi miała zaszczyt organizować to przedsięwzięcie. Wszystkich przybyłych gości serdecznie witała pani dyrektor Bożena Gwizdała. Obecni byli przedstawiciele gminy z panem wójtem Krzysztofem Gradem na czele, sołtysi wsi, kierownicy jednostek Urzędu Gminy oraz wszyscy Ci, którzy kiedyś pracowali i z zapałem uczyli nasze dzieci.

W niepowtarzalny klimat magii świąt wprowadzili gości uczniowie ze szkoły, którzy pod opieką pani Moniki Wójcik, pana Tomasza Kotarby i pani Moniki Wal przygotowali niezwykły i wzruszający występ słowno-muzyczny.

A poniżej zdjęcia i filmy z uroczystości:

Spotkania opłatkowe pracowników oświaty gminy Chmielnik

Utworzono dnia 19.01.2018, 20:23