Sprzątanie Świata – Polska 2018

Utworzono dnia 26.09.2018

20 i 21 września 2018 roku w klasach I – III odbyły się zajęcia w ramach akcji sprzątania świata 2018. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem ,, Akcja segregacja! Dwa razy więcej, dwa razy szybciej”.

W ramach warsztatów przeprowadzonych przez wychowawczynie klas I-III dzieci obejrzały filmiki o segregacji  śmieci i uzupełniły karty pracy ,, Segregujemy odpady”. Mamy nadzieję, że nasi uczniowie będą ambasadorami segregacji w swoich rodzinach.

Sprzątanie Świata – Polska 2018

Utworzono dnia 26.09.2018, 12:43