Świąteczna zbiórka dla domu dziecka

Utworzono dnia 27.12.2022

Ogromnym sukcesem zakończyła się świąteczna zbiórka prezentów dla wychowanków Domu Dziecka „Mieszko” w Rzeszowie. W dniu 14 grudnia wszystkie prezenty zostały doręczone do Domu Dziecka. Dzieciaki otworzą swoje prezenty po kolacji wigilijnej. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przeprowadzenia tej zbiórki serdecznie dziękujemy.

Wyrazy podziękowań skierowała również  Pani Dyrektor Domu Dziecka, która był pod dużym wrażeniem i bardzo wdzięczna za dostarczone prezenty. Jeszcze raz wszystkim za wszystko bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY.

Świąteczna zbiórka dla domu dziecka

Utworzono dnia 27.12.2022, 20:31