Święto Niepodległości 11 listopada

Utworzono dnia 13.11.2023

Społeczność naszej szkoły uroczyście obchodziła 105 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Chcąc upamiętnić ten ważny dla nas wszystkich dzień 10 listopada harcerze z Drużyny „Strażnicy Ognia” wraz z zuchami z Gromady zuchowej „Kwiaty Paproci” przygotowali apel patriotyczny. Po uroczystym odśpiewaniu hymnu narodowego, obejrzeliśmy spektakl słowno – muzyczny o tematyce niepodległościowej. Podsumowaniem uroczystości było okolicznościowe przemówienie Pani Dyrektor Agnieszki Bajdy. Przez cały dzień mieliśmy również możliwość skorzystać ze słodkiego poczęstunku, w formie babeczek, ciasteczek ozdobionych na biało – czerwono.

11 listopada, w atmosferze dumy narodowej nasza szkoła uczestniczyła w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości w Borówkach. Mogliśmy jeszcze raz w gronie rodziny, znajomych i władz gminy pokazać nasz występ artystyczny. Po oficjalnych przemówieniach i części artystycznej czekał na nas ciepły poczęstunek, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych oraz niezapomniany pokaz sztucznych ogni.

Święto Niepodległości 11 listopada

Utworzono dnia 13.11.2023, 19:27