Szanowni Państwo.

Utworzono dnia 06.11.2020

Szanowni Państwo.

Po raz kolejny szkoła musi zmagać się ze zmianami systemu swojej pracy. Od 9 listopada zgodnie z decyzją rządu wszystkie klasy w tym I-III będą się uczyć w systemie zdalnym.

Zajęcia lekcyjne będą odbywać się zgodnie z dotychczasowym planem lekcji dla klas I-III.

Klasa I  i II lekcje on line  TEAMS oraz e dziennik na zasadzie dobrowolności – rodzic decyduje czy dziecko ma możliwość uczestniczenia w zajęciach on line TEAMS czy wykona zadania związane z lekcją samodzielnie w innym terminie niż lekcja on line.

Klasa III  - lekcje będą odbywać się on-line  TEAMS tylko w wyjątkowych sytuacjach za zgodą wychowawcy klasy dopuszcza się inną formę pracy ucznia.

Wszyscy nauczyciele pracują ze szkoły i będą dostępni na swoich lekcjach na aplikacji TEAMS

Lekcja on line TEAMS trwa 30 min. Przewy pomiędzy zajęciami są min. 20 min – to czas odpoczynku dla dziecka od komputera.

Ministerstwo przewiduje jednak możliwość uczęszczania części uczniów do szkoły w  przypadku uczniów, którzy ze względu na niepełnosprawność lub np. warunki domowe nie będą mogli uczyć się zdalnie w domu. Dotyczy to zarówno zajęć lekcyjnych jak i opieki świetlicowej.

Bardzo proszę o przemyślenie swojej sytuacji i bezpośredni kontakt dyrektorem szkoły w przypadku kiedy stwierdzicie Państwo, że dziecko jednak będzie musiało uczęszczać do szkoły.

Zajęcia będą prowadzone ze szkoły, zachęcam do kontaktu z nauczycielami w razie pytań czy potrzeby konsultacji.

Nauka i opieka dla dzieci w oddziałach przedszkolnych pozostaje bez zmian.

W przypadku jakichkolwiek zmian, będziemy Państwa na bieżąco informować.