Szkolna Loteria Fantowa dla Szymka

Utworzono dnia 05.06.2018

Wolontariuszki należące do Szkolnego Koła Wolontariatu „Naładowani Nadzieją” pod opieką Pani Ewy Majchrowskiej zorganizowały w naszej szkole Loterię Fantową dla Szymka, chłopca chorego na nowotwór złośliwy (neuroblastoma IV stopnia) . Zbiórka zakończyła się wielkim sukcesem, zebrano na niej 1221,03 zł ! Zebrane pieniądze po przeliczeniu, trafiły na konto Fundacji Iskierka i zostaną przekazane na leczenie chłopca.

Cieszymy się i jesteśmy dumni, że nasi uczniowie mają tak wielkie serca i potrafią dzielić się z innymi !

Wszystkim zaangażowanym  w akcję z całego serca dziękujemy !

Szkolna Loteria Fantowa dla Szymka

Utworzono dnia 05.06.2018, 16:21

Wszystkim zaangażowanym  w akcję z całego serca dziękujemy !