Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły

Utworzono dnia 11.05.2022

W   marcu  oraz  kwietniu  miał  miejsce  Szkolny  Turniej  Tenisa  Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły dla klas V - VIII. W turnieju uczestniczyło czternastu chłopców i pięć dziewcząt.  W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się zawodniczka Karolina Kozłowska, a w następnej kolejności Amelia Jagiełło i Kamila Kwoka

W kategorii chłopców zwyciężył Kacper Mazur, drugie miejsce zajął Jakub Wąsacz, a trzecie Filip  Ostrowski.

Natomiast wyróżnienie otrzymał Bartłomiej Karpierz

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju.

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły

Utworzono dnia 11.05.2022, 07:57

Natomiast wyróżnienie otrzymał Bartłomiej Karpierz

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju.