Szkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły.

Utworzono dnia 04.01.2023

W   listopadzie  miał  miejsce  Szkolny  Turniej  Tenisa  Stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły dla klas IV - VIII. W turnieju uczestniczyło  piętnastu chłopców i pięć dziewcząt.  W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju, a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się zawodniczka Kamila Wójcik, a w następnej kolejności Kamila Kwoka i  Oliwia  Majder.

W kategorii chłopców zwyciężył Marek  Habaj,  drugie miejsce zajął Brajan  Buczek, a trzecie Filip  Ostrowski.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju.