Thanksgiving – Święto Dziękczynienia

Utworzono dnia 24.11.2022

23 oraz 24 listopada dzieci uczęszczające na dodatkowe zajęcia z języka angielskiego świętowały jedno z najważniejszych świąt obchodzonych w Stanach Zjednoczonych oraz Kanadzie – Święto Dziękczynienia. Uczniowie mieli możliwość bliżej poznać kulturę owych krajów, genezę święta a także angielskie słownictwo związane z dziękczynieniem. Ponadto, każdy z uczniów miał okazję wykonać własnego Indyka – charakterystyczny symbol Święta Dziękczynienia.

Przy tym towarzyszyło im dużo zabawy i uśmiechu.

Thanksgiving – Święto Dziękczynienia

Utworzono dnia 24.11.2022, 21:11

Przy tym towarzyszyło im dużo zabawy i uśmiechu.