Tłusty czwartek w klasach I-III

Utworzono dnia 19.02.2021

Uczniowie klas I - III żegnali karnawał "na słodko" w tłusty czwartek. We współpracy z Panią dyrektor Bożeną Gwizdałą i paniami  Alicją Ziają i Małgorzatą Gryndys, Mały Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz słodkości.

Królowały na nim  pączki. Wszyscy tego dnia jedli  je. Uśmiechy na dziecięcych twarzach był dowodem na to, że niespodzianka była słodka i przyniosła wszystkim wiele radości. Dzieci dodatkowo ozdobiły korytarz własnymi  kolorowankami. Wszystkie rysunki przypominały o panującej w Polsce tradycji Tłustego  czwartku.

Tłusty czwartek w klasach I-III

Utworzono dnia 19.02.2021, 13:12