"Trójkowe Zacisze"

Utworzono dnia 29.09.2021

W październiku przystąpimy do realizacji projektu "Trójkowe Zacisze", dofinansowanego ze środków uzyskanych w ramach Podkarpackich Inicjatyw Lokalnych. Teren wokół naszej szkoły zostanie obsadzony krzewami ozdobnymi i drzewami, zostaną zainstalowane ławki, domek dla owadów, kompostownik, powstanie miejsce do zajęć edukacyjnych z zakresu ekologii. Realizacja inicjatywy będzie służyć społeczności szkolnej, ale również lokalnej, jako miejsce integracji, wypoczynku, zabawy i edukacji. Zwracamy się z prośbą do rodziców, nauczycieli i uczniów o pomoc w wykonaniu prac: przygotowaniu terenu, sadzeniu roślin i zainstalowaniu ławek. Działajmy razem!

„Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2021-2023” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Przestrzeń Lokalna, Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”.